Streetview Drieboomlaan 94 Hoorn

Drieboomlaan 94, 1624 BN Hoorn

152 m² Bouwjaar 1960 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Drieboomlaan 94 is een woonhuis in Hoorn, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m², een perceel van 372 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €318.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
152 m²
Perceeloppervlakte
372 m²
Inhoud
664 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Drieboomlaan 94

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Drieboomlaan 94

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
205.76 kWh/m²
Primaire fossiele energie
120.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
60.3%
CO₂-emissie
23.85 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoorn

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Hoorn

1670 Inwoners
835 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
846 Woningvoorraad
€318.000 Gem. woningwaarde Hoorn Noord - Buurt 12 02
51% Koopwoningen
7.136 Inwoners per km²

Locatie van Drieboomlaan 94

Vergelijkbare woningen in Hoorn

Veelgestelde vragen over Drieboomlaan 94

Wat is de geschatte woningwaarde van Drieboomlaan 94?

De gemiddelde woningwaarde in Hoorn Noord - Buurt 12 02 is €318.000. Dat komt neer op circa €2.092 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Drieboomlaan 94 zich tot de wijk Hoorn Noord - Buurt 12 02?

Drieboomlaan 94 is een woonhuis van 152 m² in de wijk Hoorn Noord - Buurt 12 02. De buurt telt 846 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.136 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Drieboomlaan 94?

Drieboomlaan 94 is een woonhuis in Hoorn Noord - Buurt 12 02, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Drieboomlaan 94 vergeleken met de buurt?

Drieboomlaan 94 heeft 152 m² woonoppervlakte en 664 m³ inhoud. Het perceel is 372 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Hoorn Noord - Buurt 12 02 ligt de gemiddelde woningwaarde op €318.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Drieboomlaan 94 en wat betekent dat?

Drieboomlaan 94 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.85 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Drieboomlaan 94?

Drieboomlaan 94 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hoorn Noord - Buurt 12 02?

De wijk Hoorn Noord - Buurt 12 02 in Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €318.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoorn Noord - Buurt 12 02?

Vanuit Drieboomlaan 94 in Hoorn Noord - Buurt 12 02 bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 2.1 km.