Streetview Drieboomlaan 319 Hoorn

Drieboomlaan 319, 1624 BK Hoorn

228 m² Bouwjaar 1968 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Drieboomlaan 319 is een woonhuis in Hoorn, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 228 m², een perceel van 627 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €371.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
228 m²
Perceeloppervlakte
627 m²
Inhoud
762 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Drieboomlaan 319

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Drieboomlaan 319

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoorn

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Hoorn

1730 Inwoners
815 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
802 Woningvoorraad
€371.000 Gem. woningwaarde Hoorn Noord - Buurt 12 00
66% Koopwoningen
4.115 Inwoners per km²

Locatie van Drieboomlaan 319

Vergelijkbare woningen in Hoorn

Veelgestelde vragen over Drieboomlaan 319

Wat is de geschatte woningwaarde van Drieboomlaan 319?

De gemiddelde woningwaarde in Hoorn Noord - Buurt 12 00 is €371.000. Dat komt neer op circa €1.627 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Drieboomlaan 319 zich tot de wijk Hoorn Noord - Buurt 12 00?

Drieboomlaan 319 is een woonhuis van 228 m² in de wijk Hoorn Noord - Buurt 12 00. De buurt telt 802 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.115 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Drieboomlaan 319?

Drieboomlaan 319 is een woonhuis in Hoorn Noord - Buurt 12 00, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Drieboomlaan 319 vergeleken met de buurt?

Drieboomlaan 319 heeft 228 m² woonoppervlakte en 762 m³ inhoud. Het perceel is 627 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Hoorn Noord - Buurt 12 00 ligt de gemiddelde woningwaarde op €371.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Drieboomlaan 319 en wat betekent dat?

Drieboomlaan 319 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-05-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Drieboomlaan 319?

Drieboomlaan 319 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hoorn Noord - Buurt 12 00?

De wijk Hoorn Noord - Buurt 12 00 in Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.730 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €371.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoorn Noord - Buurt 12 00?

Vanuit Drieboomlaan 319 in Hoorn Noord - Buurt 12 00 bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.