Vrijstaande woning Drieboomlaan 311 Hoorn

Drieboomlaan 311, 1624 BK Hoorn

81 m² Bouwjaar 1915 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Drieboomlaan 311 is een vrijstaande woning in Hoorn, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m², een perceel van 153 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €371.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1915
Woonoppervlakte
81 m²
Perceeloppervlakte
153 m²
Inhoud
306 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Drieboomlaan 311

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Drieboomlaan 311

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoorn

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Hoorn

1730 Inwoners
815 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
802 Woningvoorraad
€371.000 Gem. woningwaarde Hoorn Noord - Buurt 12 00
66% Koopwoningen
4.115 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Drieboomlaan 311

Vergelijkbare woningen in Hoorn

Veelgestelde vragen over Drieboomlaan 311

Wat is de geschatte woningwaarde van Drieboomlaan 311?

De prijsindicatie voor Drieboomlaan 311 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoorn Noord - Buurt 12 00 is €371.000. Dat komt neer op circa €4.580 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Drieboomlaan 311 zich tot de wijk Hoorn Noord - Buurt 12 00?

Drieboomlaan 311 is een vrijstaande woning van 81 m² in de wijk Hoorn Noord - Buurt 12 00. De buurt telt 802 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.115 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Drieboomlaan 311?

Drieboomlaan 311 is een vrijstaande woning in Hoorn Noord - Buurt 12 00, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Drieboomlaan 311 vergeleken met de buurt?

Drieboomlaan 311 heeft 81 m² woonoppervlakte en 306 m³ inhoud. Het perceel is 153 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Hoorn Noord - Buurt 12 00 ligt de gemiddelde woningwaarde op €371.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Drieboomlaan 311 en wat betekent dat?

Drieboomlaan 311 heeft energielabel G. Geldig tot 2029-02-15. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Drieboomlaan 311?

Drieboomlaan 311 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Hoorn Noord - Buurt 12 00?

De wijk Hoorn Noord - Buurt 12 00 in Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.730 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €371.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.