Streetview Koepoortsweg 43 Hoorn

Koepoortsweg 43, 1624 AB Hoorn

245 m² Bouwjaar 1800 9 kamers Label G

Koepoortsweg 43 is een woonhuis in Hoorn, gebouwd in 1800. De woning heeft een woonoppervlakte van 245 m², een perceel van 868 m² en 9 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €387.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1800
Woonoppervlakte
245 m²
Perceeloppervlakte
868 m²
Inhoud
850 m³
Kamers
9

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Koepoortsweg 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koepoortsweg 43

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Hoorn

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Hoorn

655 Inwoners
275 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
361 Woningvoorraad
€387.000 Gem. woningwaarde Hoorn Noord - Buurt 12 03
52% Koopwoningen
2.352 Inwoners per km²

Locatie van Koepoortsweg 43

Vergelijkbare woningen in Hoorn

Veelgestelde vragen over Koepoortsweg 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Koepoortsweg 43?

De prijsindicatie voor Koepoortsweg 43 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoorn Noord - Buurt 12 03 is €387.000. Dat komt neer op circa €1.580 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koepoortsweg 43 zich tot de wijk Hoorn Noord - Buurt 12 03?

Koepoortsweg 43 is een woonhuis van 245 m² in de wijk Hoorn Noord - Buurt 12 03. De buurt telt 361 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.352 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koepoortsweg 43?

Koepoortsweg 43 is een woonhuis in Hoorn Noord - Buurt 12 03, gebouwd in 1800 (226 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koepoortsweg 43 vergeleken met de buurt?

Koepoortsweg 43 heeft 245 m² woonoppervlakte en 850 m³ inhoud. Het perceel is 868 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Hoorn Noord - Buurt 12 03 ligt de gemiddelde woningwaarde op €387.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koepoortsweg 43 en wat betekent dat?

Koepoortsweg 43 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Koepoortsweg 43?

Koepoortsweg 43 heeft 9 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Hoorn Noord - Buurt 12 03?

De wijk Hoorn Noord - Buurt 12 03 in Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €387.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoorn Noord - Buurt 12 03?

Vanuit Koepoortsweg 43 in Hoorn Noord - Buurt 12 03 bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.