Tussenwoning Venenlaan 131 Hoorn

Venenlaan 131, 1623 RD Hoorn

79 m² Bouwjaar 1920 4 kamers 2 slaapkamers Label E

Venenlaan 131 is een tussenwoning in Hoorn, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m², een perceel van 100 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €329.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
79 m²
Perceeloppervlakte
100 m²
Inhoud
262 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Venenlaan 131

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Venenlaan 131

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoorn

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Hoorn

2040 Inwoners
975 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
983 Woningvoorraad
€329.000 Gem. woningwaarde Venelaankwartier - Buurt 11 02
49% Koopwoningen
4.868 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Venenlaan 131

Vergelijkbare woningen in Hoorn

Veelgestelde vragen over Venenlaan 131

Wat is de geschatte woningwaarde van Venenlaan 131?

De prijsindicatie voor Venenlaan 131 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Venelaankwartier - Buurt 11 02 is €329.000. Dat komt neer op circa €4.165 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Venenlaan 131 zich tot de wijk Venelaankwartier - Buurt 11 02?

Venenlaan 131 is een tussenwoning van 79 m² in de wijk Venelaankwartier - Buurt 11 02. De buurt telt 983 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.868 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Venenlaan 131?

Venenlaan 131 is een tussenwoning in Venelaankwartier - Buurt 11 02, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Venenlaan 131 vergeleken met de buurt?

Venenlaan 131 heeft 79 m² woonoppervlakte en 262 m³ inhoud. Het perceel is 100 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Venelaankwartier - Buurt 11 02 ligt de gemiddelde woningwaarde op €329.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Venenlaan 131 en wat betekent dat?

Venenlaan 131 heeft energielabel E. Geldig tot 2028-08-15. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Venenlaan 131?

Venenlaan 131 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Venelaankwartier - Buurt 11 02?

De wijk Venelaankwartier - Buurt 11 02 in Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €329.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Venelaankwartier - Buurt 11 02?