Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1973
- Woonoppervlakte
- 157 m²
- Perceeloppervlakte
- 493 m²
Nassau Dillenburgstraat 4 is een woonhuis in Hoorn, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m² en een perceel van 493 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €928.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nassau Dillenburgstraat 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
3.1 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
1.5 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
2.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Venelaankwartier - Buurt 11 01 is €928.000. Dat komt neer op circa €5.911 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNassau Dillenburgstraat 4 is een woonhuis van 157 m² in de wijk Venelaankwartier - Buurt 11 01. De buurt telt 71 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 978 inwoners per km².
Nassau Dillenburgstraat 4 is een woonhuis in Venelaankwartier - Buurt 11 01, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Nassau Dillenburgstraat 4 heeft 157 m² woonoppervlakte. Het perceel is 493 m². In Venelaankwartier - Buurt 11 01 ligt de gemiddelde woningwaarde op €928.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Venelaankwartier - Buurt 11 01 in Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €928.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Nassau Dillenburgstraat 4 in Venelaankwartier - Buurt 11 01 bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nassau Dillenburgstraat 4: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Venelaankwartier - Buurt 11 01: restaurant (1.5 km), cafe (1.5 km).
Een woningrapport voor Nassau Dillenburgstraat 4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Venelaankwartier - Buurt 11 01. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1973, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.