Eengezinswoning, vrijstaande woning Emmalaan 30 Hoorn

Emmalaan 30, 1623 MC Hoorn

185 m² Bouwjaar 1953 6 kamers 5 slaapkamers Label F

Emmalaan 30 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Hoorn, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m², een perceel van 727 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €928.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1953
Woonoppervlakte
185 m²
Perceeloppervlakte
727 m²
Inhoud
700 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€835.000 tot €935.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan park, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Emmalaan 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Emmalaan 30

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
237.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
345.5 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
65.66 kg/m²

Tuin
Ja (168.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hoorn

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Hoorn

175 Inwoners
70 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
71 Woningvoorraad
€928.000 Gem. woningwaarde Venelaankwartier - Buurt 11 01
96% Koopwoningen
978 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Emmalaan 30

Vergelijkbare woningen in Hoorn

Veelgestelde vragen over Emmalaan 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Emmalaan 30?

De prijsindicatie voor Emmalaan 30 ligt rond €835.000 tot €935.000. De gemiddelde woningwaarde in Venelaankwartier - Buurt 11 01 is €928.000. Dat komt neer op circa €5.016 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Emmalaan 30 zich tot de wijk Venelaankwartier - Buurt 11 01?

Emmalaan 30 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 185 m² in de wijk Venelaankwartier - Buurt 11 01. De buurt telt 71 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 978 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Emmalaan 30?

Emmalaan 30 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Venelaankwartier - Buurt 11 01, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Emmalaan 30 vergeleken met de buurt?

Emmalaan 30 heeft 185 m² woonoppervlakte en 700 m³ inhoud. Het perceel is 727 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Venelaankwartier - Buurt 11 01 ligt de gemiddelde woningwaarde op €928.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Emmalaan 30 en wat betekent dat?

Emmalaan 30 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-06-16. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 65.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Emmalaan 30?

Emmalaan 30 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 168 m².

Hoe is de woningmarkt in Venelaankwartier - Buurt 11 01?

De wijk Venelaankwartier - Buurt 11 01 in Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €928.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Venelaankwartier - Buurt 11 01?