Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2008
- Woonoppervlakte
- 234 m²
- Perceeloppervlakte
- 405 m²
Eikenhof 2 is een woonhuis in Hoorn, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 234 m² en een perceel van 405 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €535.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Eikenhof 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.2 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
0.7 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.1 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
1.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Venelaankwartier - Buurt 11 03 is €535.000. Dat komt neer op circa €2.286 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEikenhof 2 is een woonhuis van 234 m² in de wijk Venelaankwartier - Buurt 11 03. De buurt telt 165 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.298 inwoners per km².
Eikenhof 2 is een woonhuis in Venelaankwartier - Buurt 11 03, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Eikenhof 2 heeft 234 m² woonoppervlakte. Het perceel is 405 m². In Venelaankwartier - Buurt 11 03 ligt de gemiddelde woningwaarde op €535.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Venelaankwartier - Buurt 11 03 in Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €535.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Eikenhof 2 in Venelaankwartier - Buurt 11 03 bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Eikenhof 2: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.1 km, middelbare school op 0.4 km.
Recreatie nabij Venelaankwartier - Buurt 11 03: restaurant (0.5 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Eikenhof 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Venelaankwartier - Buurt 11 03. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2008, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.