Eengezinswoning, tussenwoning van Beijerenstraat 38 Hoorn

van Beijerenstraat 38, 1623 JE Hoorn

97 m² Bouwjaar 1960 5 kamers 4 slaapkamers Label B

van Beijerenstraat 38 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hoorn, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m², een perceel van 120 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €329.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
97 m²
Perceeloppervlakte
120 m²
Inhoud
313 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor van Beijerenstraat 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van Beijerenstraat 38

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
135.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
187 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.1%
CO₂-emissie
33.08 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (60.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Hoorn

2040 Inwoners
975 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
983 Woningvoorraad
€329.000 Gem. woningwaarde Venelaankwartier - Buurt 11 02
49% Koopwoningen
4.868 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van van Beijerenstraat 38

Vergelijkbare woningen in Hoorn

Veelgestelde vragen over van Beijerenstraat 38

Wat is de geschatte woningwaarde van van Beijerenstraat 38?

De prijsindicatie voor van Beijerenstraat 38 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Venelaankwartier - Buurt 11 02 is €329.000. Dat komt neer op circa €3.392 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van Beijerenstraat 38 zich tot de wijk Venelaankwartier - Buurt 11 02?

van Beijerenstraat 38 is een eengezinswoning, tussenwoning van 97 m² in de wijk Venelaankwartier - Buurt 11 02. De buurt telt 983 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.868 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van Beijerenstraat 38?

van Beijerenstraat 38 is een eengezinswoning, tussenwoning in Venelaankwartier - Buurt 11 02, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is van Beijerenstraat 38 vergeleken met de buurt?

van Beijerenstraat 38 heeft 97 m² woonoppervlakte en 313 m³ inhoud. Het perceel is 120 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Venelaankwartier - Buurt 11 02 ligt de gemiddelde woningwaarde op €329.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van van Beijerenstraat 38 en wat betekent dat?

van Beijerenstraat 38 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-08-29. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van van Beijerenstraat 38?

van Beijerenstraat 38 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 60 m².

Hoe is de woningmarkt in Venelaankwartier - Buurt 11 02?

De wijk Venelaankwartier - Buurt 11 02 in Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €329.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.