Maisonnette van Beijerenstraat 3 Hoorn

van Beijerenstraat 3, 1623 JD Hoorn

127 m² Bouwjaar 1997 4 kamers 3 slaapkamers Label A

van Beijerenstraat 3 is een maisonnette in Hoorn, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €329.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
127 m²
Inhoud
383 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €510.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor van Beijerenstraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van Beijerenstraat 3

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
104.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
155.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.6 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoorn

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Hoorn

2040 Inwoners
975 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
983 Woningvoorraad
€329.000 Gem. woningwaarde Venelaankwartier - Buurt 11 02
49% Koopwoningen
4.868 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van van Beijerenstraat 3

Vergelijkbare woningen in Hoorn

Veelgestelde vragen over van Beijerenstraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van van Beijerenstraat 3?

De prijsindicatie voor van Beijerenstraat 3 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in Venelaankwartier - Buurt 11 02 is €329.000. Dat komt neer op circa €2.591 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van Beijerenstraat 3 zich tot de wijk Venelaankwartier - Buurt 11 02?

van Beijerenstraat 3 is een maisonnette van 127 m² in de wijk Venelaankwartier - Buurt 11 02. De buurt telt 983 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.868 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van Beijerenstraat 3?

van Beijerenstraat 3 is een maisonnette in Venelaankwartier - Buurt 11 02, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is van Beijerenstraat 3 vergeleken met de buurt?

van Beijerenstraat 3 heeft 127 m² woonoppervlakte en 383 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Venelaankwartier - Buurt 11 02 ligt de gemiddelde woningwaarde op €329.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van van Beijerenstraat 3 en wat betekent dat?

van Beijerenstraat 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-03-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van van Beijerenstraat 3?

van Beijerenstraat 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Venelaankwartier - Buurt 11 02?

De wijk Venelaankwartier - Buurt 11 02 in Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €329.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Venelaankwartier - Buurt 11 02?