Woningdetails
- Type
- Benedenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1979
- Woonoppervlakte
- 56 m²
- Inhoud
- 146 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €305.000 tot €355.000
- Daktype
- Zadeldak bedekt met pannen
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
Houtzaagmolen 100 is een benedenwoning in Hoorn, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €287.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Houtzaagmolen 100
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
2.4 kmHoutzaagmolen 100 te Hoorn Zeer centraal gelegen benedenwoning met garage.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Houtzaagmolen 100 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Grote Waal - Buurt 13 06 is €287.000. Dat komt neer op circa €5.125 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHoutzaagmolen 100 is een benedenwoning van 56 m² in de wijk Grote Waal - Buurt 13 06. De buurt telt 230 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.829 inwoners per km².
Houtzaagmolen 100 is een benedenwoning in Grote Waal - Buurt 13 06, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Houtzaagmolen 100 heeft 56 m² woonoppervlakte en 146 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Grote Waal - Buurt 13 06 ligt de gemiddelde woningwaarde op €287.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Houtzaagmolen 100 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.06 kg/jaar.
Houtzaagmolen 100 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. De tuin is 65 m².
De wijk Grote Waal - Buurt 13 06 in Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €287.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Houtzaagmolen 100 in Grote Waal - Buurt 13 06 bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.1 km.