Streetview Lamoraal van Egmontstraat 3 Hoogwoud

Lamoraal van Egmontstraat 3, 1718 XB Hoogwoud

90 m² Bouwjaar 1971 4 kamers Label F

Lamoraal van Egmontstraat 3 is een woonhuis in Hoogwoud, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 450 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €339.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
450 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Lamoraal van Egmontstraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lamoraal van Egmontstraat 3

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Hoogwoud

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

11.4 km

Buurtinformatie in Hoogwoud

345 Inwoners
150 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
149 Woningvoorraad
€339.000 Gem. woningwaarde Tussen Dieringer en Radboud
98% Koopwoningen
5.254 Inwoners per km²

Locatie van Lamoraal van Egmontstraat 3

Vergelijkbare woningen in Hoogwoud

Veelgestelde vragen over Lamoraal van Egmontstraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Lamoraal van Egmontstraat 3?

De prijsindicatie voor Lamoraal van Egmontstraat 3 ligt rond €180.000 tot €230.000. De gemiddelde woningwaarde in Tussen Dieringer en Radboud is €339.000. Dat komt neer op circa €3.767 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lamoraal van Egmontstraat 3 zich tot de wijk Tussen Dieringer en Radboud?

Lamoraal van Egmontstraat 3 is een woonhuis van 90 m² in de wijk Tussen Dieringer en Radboud. De buurt telt 149 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.254 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lamoraal van Egmontstraat 3?

Lamoraal van Egmontstraat 3 is een woonhuis in Tussen Dieringer en Radboud, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lamoraal van Egmontstraat 3 vergeleken met de buurt?

Lamoraal van Egmontstraat 3 heeft 90 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Het perceel is 450 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Tussen Dieringer en Radboud ligt de gemiddelde woningwaarde op €339.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lamoraal van Egmontstraat 3 en wat betekent dat?

Lamoraal van Egmontstraat 3 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Lamoraal van Egmontstraat 3?

Lamoraal van Egmontstraat 3 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Tussen Dieringer en Radboud?

De wijk Tussen Dieringer en Radboud in Hoogwoud (Noord-Holland) kenmerkt zich door 345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €339.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tussen Dieringer en Radboud?