Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2011
- Woonoppervlakte
- 225 m²
- Perceeloppervlakte
- 403 m²
Jan Koklaan 12 is een woonhuis in Hooglanderveen, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 225 m² en een perceel van 403 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €596.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jan Koklaan 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
6.8 kmRestaurant
0.9 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
6.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Lient e.o. is €596.000. Dat komt neer op circa €2.649 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJan Koklaan 12 is een woonhuis van 225 m² in de wijk Lient e.o.. De buurt telt 706 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.106 inwoners per km².
Jan Koklaan 12 is een woonhuis in Lient e.o., gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Jan Koklaan 12 heeft 225 m² woonoppervlakte. Het perceel is 403 m². In Lient e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €596.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Lient e.o. in Hooglanderveen (Utrecht) kenmerkt zich door 2.230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €596.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.
Vanuit Jan Koklaan 12 in Lient e.o. bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Jan Koklaan 12: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.8 km.
Recreatie nabij Lient e.o.: restaurant (0.9 km), cafe (0.6 km).
Een woningrapport voor Jan Koklaan 12 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Lient e.o.. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2011, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.