Eengezinswoning, vrijstaande woning Hoog en Wellerlaan 12 Hooglanderveen

Hoog en Wellerlaan 12, 3829 AW Hooglanderveen

328 m² Bouwjaar 2013 8 kamers 7 slaapkamers Label A

Hoog en Wellerlaan 12 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Hooglanderveen, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 328 m², een perceel van 602 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €596.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
328 m²
Perceeloppervlakte
602 m²
Inhoud
1302 m³
Kamers
8
Slaapkamers
7
Indicatie vraagprijs
€1.480.000 tot €1.730.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Hoog en Wellerlaan 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoog en Wellerlaan 12

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
91.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
108.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
21.7%
CO₂-emissie
18.8 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja
Tuin type
Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage en parkeerplaats
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hooglanderveen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in Hooglanderveen

2230 Inwoners
710 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
706 Woningvoorraad
€596.000 Gem. woningwaarde Lient e.o.
89% Koopwoningen
7.106 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoog en Wellerlaan 12

Vergelijkbare woningen in Hooglanderveen

Veelgestelde vragen over Hoog en Wellerlaan 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoog en Wellerlaan 12?

De prijsindicatie voor Hoog en Wellerlaan 12 ligt rond €1.480.000 tot €1.730.000. De gemiddelde woningwaarde in Lient e.o. is €596.000. Dat komt neer op circa €1.817 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoog en Wellerlaan 12 zich tot de wijk Lient e.o.?

Hoog en Wellerlaan 12 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 328 m² in de wijk Lient e.o.. De buurt telt 706 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.106 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoog en Wellerlaan 12?

Hoog en Wellerlaan 12 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Lient e.o., gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hoog en Wellerlaan 12 vergeleken met de buurt?

Hoog en Wellerlaan 12 heeft 328 m² woonoppervlakte en 1302 m³ inhoud. Het perceel is 602 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Lient e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €596.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoog en Wellerlaan 12 en wat betekent dat?

Hoog en Wellerlaan 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.8 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoog en Wellerlaan 12?

Hoog en Wellerlaan 12 heeft 8 kamers waarvan 7 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Lient e.o.?

De wijk Lient e.o. in Hooglanderveen (Utrecht) kenmerkt zich door 2.230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €596.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lient e.o.?

Vanuit Hoog en Wellerlaan 12 in Lient e.o. bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.