Streetview Brenninkmeijerlaan 40 Hooglanderveen

Brenninkmeijerlaan 40, 3829 AM Hooglanderveen

189 m² Bouwjaar 1987 Label C

Brenninkmeijerlaan 40 is een woonhuis in Hooglanderveen, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m² en een perceel van 365 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €458.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
189 m²
Perceeloppervlakte
365 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Brenninkmeijerlaan 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Brenninkmeijerlaan 40

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hooglanderveen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Hooglanderveen

1510 Inwoners
620 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
660 Woningvoorraad
€458.000 Gem. woningwaarde Dorpskern Hooglanderveen
66% Koopwoningen
5.117 Inwoners per km²

Locatie van Brenninkmeijerlaan 40

Vergelijkbare woningen in Hooglanderveen

Veelgestelde vragen over Brenninkmeijerlaan 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Brenninkmeijerlaan 40?

De gemiddelde woningwaarde in Dorpskern Hooglanderveen is €458.000. Dat komt neer op circa €2.423 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brenninkmeijerlaan 40 zich tot de wijk Dorpskern Hooglanderveen?

Brenninkmeijerlaan 40 is een woonhuis van 189 m² in de wijk Dorpskern Hooglanderveen. De buurt telt 660 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.117 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brenninkmeijerlaan 40?

Brenninkmeijerlaan 40 is een woonhuis in Dorpskern Hooglanderveen, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Brenninkmeijerlaan 40 vergeleken met de buurt?

Brenninkmeijerlaan 40 heeft 189 m² woonoppervlakte. Het perceel is 365 m². In Dorpskern Hooglanderveen ligt de gemiddelde woningwaarde op €458.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Brenninkmeijerlaan 40 en wat betekent dat?

Brenninkmeijerlaan 40 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-11-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Dorpskern Hooglanderveen?

De wijk Dorpskern Hooglanderveen in Hooglanderveen (Utrecht) kenmerkt zich door 1.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €458.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorpskern Hooglanderveen?

Vanuit Brenninkmeijerlaan 40 in Dorpskern Hooglanderveen bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2 km.