Streetview Brenninkmeijerlaan 18 Hooglanderveen

Brenninkmeijerlaan 18, 3829 AM Hooglanderveen

111 m² Bouwjaar 1960 4 kamers Label F

Brenninkmeijerlaan 18 is een woonhuis in Hooglanderveen, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m², een perceel van 322 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €458.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
322 m²
Inhoud
403 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Brenninkmeijerlaan 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Brenninkmeijerlaan 18

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Hooglanderveen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Hooglanderveen

1510 Inwoners
620 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
660 Woningvoorraad
€458.000 Gem. woningwaarde Dorpskern Hooglanderveen
66% Koopwoningen
5.117 Inwoners per km²

Locatie van Brenninkmeijerlaan 18

Vergelijkbare woningen in Hooglanderveen

Veelgestelde vragen over Brenninkmeijerlaan 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Brenninkmeijerlaan 18?

De prijsindicatie voor Brenninkmeijerlaan 18 ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in Dorpskern Hooglanderveen is €458.000. Dat komt neer op circa €4.126 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brenninkmeijerlaan 18 zich tot de wijk Dorpskern Hooglanderveen?

Brenninkmeijerlaan 18 is een woonhuis van 111 m² in de wijk Dorpskern Hooglanderveen. De buurt telt 660 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.117 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brenninkmeijerlaan 18?

Brenninkmeijerlaan 18 is een woonhuis in Dorpskern Hooglanderveen, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Brenninkmeijerlaan 18 vergeleken met de buurt?

Brenninkmeijerlaan 18 heeft 111 m² woonoppervlakte en 403 m³ inhoud. Het perceel is 322 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Dorpskern Hooglanderveen ligt de gemiddelde woningwaarde op €458.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Brenninkmeijerlaan 18 en wat betekent dat?

Brenninkmeijerlaan 18 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Brenninkmeijerlaan 18?

Brenninkmeijerlaan 18 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Dorpskern Hooglanderveen?

De wijk Dorpskern Hooglanderveen in Hooglanderveen (Utrecht) kenmerkt zich door 1.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €458.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorpskern Hooglanderveen?

Vanuit Brenninkmeijerlaan 18 in Dorpskern Hooglanderveen bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2 km.