Streetview Burgemeester de Wijserf 11 Hoogland

Burgemeester de Wijserf 11, 3828 LN Hoogland

213 m² Bouwjaar 2002 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Burgemeester de Wijserf 11 is een woonhuis in Hoogland, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 213 m², een perceel van 655 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €577.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
213 m²
Perceeloppervlakte
655 m²
Inhoud
940 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester de Wijserf 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester de Wijserf 11

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoogland

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Hoogland

365 Inwoners
150 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
136 Woningvoorraad
€577.000 Gem. woningwaarde De Biezen
98% Koopwoningen
2.930 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester de Wijserf 11

Vergelijkbare woningen in Hoogland

Veelgestelde vragen over Burgemeester de Wijserf 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester de Wijserf 11?

De prijsindicatie voor Burgemeester de Wijserf 11 ligt rond €590.000 tot €690.000. De gemiddelde woningwaarde in De Biezen is €577.000. Dat komt neer op circa €2.709 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester de Wijserf 11 zich tot de wijk De Biezen?

Burgemeester de Wijserf 11 is een woonhuis van 213 m² in de wijk De Biezen. De buurt telt 136 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.930 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester de Wijserf 11?

Burgemeester de Wijserf 11 is een woonhuis in De Biezen, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Burgemeester de Wijserf 11 vergeleken met de buurt?

Burgemeester de Wijserf 11 heeft 213 m² woonoppervlakte en 940 m³ inhoud. Het perceel is 655 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In De Biezen ligt de gemiddelde woningwaarde op €577.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester de Wijserf 11 en wat betekent dat?

Burgemeester de Wijserf 11 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-06-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester de Wijserf 11?

Burgemeester de Wijserf 11 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Biezen?

De wijk De Biezen in Hoogland (Utrecht) kenmerkt zich door 365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €577.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Biezen?

Vanuit Burgemeester de Wijserf 11 in De Biezen bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.