Streetview Anjerstraat 34 Hoogkarspel

Anjerstraat 34, 1616 XG Hoogkarspel

110 m² Bouwjaar 1996 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Anjerstraat 34 is een woonhuis in Hoogkarspel, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 350 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €310.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
350 m²
Inhoud
423 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Anjerstraat 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Anjerstraat 34

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
107.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
109.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
24.8%
CO₂-emissie
20.27 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoogkarspel

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

3.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Hoogkarspel

1690 Inwoners
780 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
772 Woningvoorraad
€310.000 Gem. woningwaarde Plan Oost
69% Koopwoningen
3.178 Inwoners per km²

Locatie van Anjerstraat 34

Vergelijkbare woningen in Hoogkarspel

Veelgestelde vragen over Anjerstraat 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Anjerstraat 34?

De prijsindicatie voor Anjerstraat 34 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Plan Oost is €310.000. Dat komt neer op circa €2.818 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Anjerstraat 34 zich tot de wijk Plan Oost?

Anjerstraat 34 is een woonhuis van 110 m² in de wijk Plan Oost. De buurt telt 772 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.178 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Anjerstraat 34?

Anjerstraat 34 is een woonhuis in Plan Oost, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Anjerstraat 34 vergeleken met de buurt?

Anjerstraat 34 heeft 110 m² woonoppervlakte en 423 m³ inhoud. Het perceel is 350 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Plan Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €310.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Anjerstraat 34 en wat betekent dat?

Anjerstraat 34 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-11-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Anjerstraat 34?

Anjerstraat 34 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Plan Oost?

De wijk Plan Oost in Hoogkarspel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €310.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Plan Oost?

Vanuit Anjerstraat 34 in Plan Oost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.1 km.