Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1991
- Woonoppervlakte
- 212 m²
- Perceeloppervlakte
- 801 m²
De Ven 5 is een woonhuis in Hoogkarspel, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 212 m² en een perceel van 801 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €417.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor De Ven 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
2.5 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
7.2 kmRestaurant
0.9 kmCafé
4.1 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
7.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Voorstik is €417.000. Dat komt neer op circa €1.967 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDe Ven 5 is een woonhuis van 212 m² in de wijk Voorstik. De buurt telt 628 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.533 inwoners per km².
De Ven 5 is een woonhuis in Voorstik, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
De Ven 5 heeft 212 m² woonoppervlakte. Het perceel is 801 m². In Voorstik ligt de gemiddelde woningwaarde op €417.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De Ven 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-01-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7119.71 kg/jaar.
De wijk Voorstik in Hoogkarspel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €417.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit De Ven 5 in Voorstik bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van De Ven 5: ziekenhuis op 7.2 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.5 km.
Recreatie nabij Voorstik: restaurant (0.9 km), cafe (4.1 km).