Streetview De Ven 14 Hoogkarspel

De Ven 14, 1616 SP Hoogkarspel

172 m² Bouwjaar 1991 Label A+

De Ven 14 is een woonhuis in Hoogkarspel, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 172 m² en een perceel van 503 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €417.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
172 m²
Perceeloppervlakte
503 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor De Ven 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Ven 14

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
154.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
94.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
60.1%
CO₂-emissie
17.48 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoogkarspel

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

7.9 km

Buurtinformatie in Hoogkarspel

1525 Inwoners
620 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
628 Woningvoorraad
€417.000 Gem. woningwaarde Voorstik
78% Koopwoningen
3.533 Inwoners per km²

Locatie van De Ven 14

Vergelijkbare woningen in Hoogkarspel

Veelgestelde vragen over De Ven 14

Wat is de geschatte woningwaarde van De Ven 14?

De gemiddelde woningwaarde in Voorstik is €417.000. Dat komt neer op circa €2.424 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Ven 14 zich tot de wijk Voorstik?

De Ven 14 is een woonhuis van 172 m² in de wijk Voorstik. De buurt telt 628 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.533 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Ven 14?

De Ven 14 is een woonhuis in Voorstik, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is De Ven 14 vergeleken met de buurt?

De Ven 14 heeft 172 m² woonoppervlakte. Het perceel is 503 m². In Voorstik ligt de gemiddelde woningwaarde op €417.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Ven 14 en wat betekent dat?

De Ven 14 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-04-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.48 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Voorstik?

De wijk Voorstik in Hoogkarspel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €417.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Voorstik?

Vanuit De Ven 14 in Voorstik bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Voorstik?

Zorg en onderwijs in de buurt van De Ven 14: ziekenhuis op 7.2 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.5 km.