2-onder-1-kapwoning Klokkeweid 18 Hoogkarspel

Klokkeweid 18, 1616 SJ Hoogkarspel

108 m² Bouwjaar 1989 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Klokkeweid 18 is een 2-onder-1-kapwoning in Hoogkarspel, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 195 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €417.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
195 m²
Inhoud
412 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €505.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Klokkeweid 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Klokkeweid 18

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
123.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
197.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.93 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Tuin
Ja (115.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hoogkarspel

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

7.9 km

Buurtinformatie in Hoogkarspel

1525 Inwoners
620 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
628 Woningvoorraad
€417.000 Gem. woningwaarde Voorstik
78% Koopwoningen
3.533 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Klokkeweid 18

Vergelijkbare woningen in Hoogkarspel

Veelgestelde vragen over Klokkeweid 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Klokkeweid 18?

De prijsindicatie voor Klokkeweid 18 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Voorstik is €417.000. Dat komt neer op circa €3.861 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klokkeweid 18 zich tot de wijk Voorstik?

Klokkeweid 18 is een 2-onder-1-kapwoning van 108 m² in de wijk Voorstik. De buurt telt 628 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.533 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klokkeweid 18?

Klokkeweid 18 is een 2-onder-1-kapwoning in Voorstik, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Klokkeweid 18 vergeleken met de buurt?

Klokkeweid 18 heeft 108 m² woonoppervlakte en 412 m³ inhoud. Het perceel is 195 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Voorstik ligt de gemiddelde woningwaarde op €417.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Klokkeweid 18 en wat betekent dat?

Klokkeweid 18 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-05-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.93 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Klokkeweid 18?

Klokkeweid 18 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 115 m².

Hoe is de woningmarkt in Voorstik?

De wijk Voorstik in Hoogkarspel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €417.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Voorstik?

Vanuit Klokkeweid 18 in Voorstik bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.