Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1990
- Woonoppervlakte
- 208 m²
- Perceeloppervlakte
- 567 m²
Klokkeweid 27 is een woonhuis in Hoogkarspel, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 208 m² en een perceel van 567 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €417.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Klokkeweid 27
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
2.5 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
7.2 kmRestaurant
0.9 kmCafé
4.1 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
7.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Voorstik is €417.000. Dat komt neer op circa €2.005 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKlokkeweid 27 is een woonhuis van 208 m² in de wijk Voorstik. De buurt telt 628 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.533 inwoners per km².
Klokkeweid 27 is een woonhuis in Voorstik, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Klokkeweid 27 heeft 208 m² woonoppervlakte. Het perceel is 567 m². In Voorstik ligt de gemiddelde woningwaarde op €417.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Voorstik in Hoogkarspel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €417.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Klokkeweid 27 in Voorstik bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Klokkeweid 27: ziekenhuis op 7.2 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.5 km.
Recreatie nabij Voorstik: restaurant (0.9 km), cafe (4.1 km).
Een woningrapport voor Klokkeweid 27 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Voorstik. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1990, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.