Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1890
- Woonoppervlakte
- 321 m²
- Perceeloppervlakte
- 5290 m²
Westerwijzend 77 is een woonhuis in Hoogkarspel, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 321 m² en een perceel van 5290 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €516.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Westerwijzend 77
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
1.6 kmMiddelbare school
3.3 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
8.3 kmRestaurant
0.6 kmCafé
3.9 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Zuid is €516.000. Dat komt neer op circa €1.607 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWesterwijzend 77 is een woonhuis van 321 m² in de wijk Buitengebied Zuid. De buurt telt 53 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 35 inwoners per km².
Westerwijzend 77 is een woonhuis in Buitengebied Zuid, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Westerwijzend 77 heeft 321 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5290 m². In Buitengebied Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €516.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Westerwijzend 77 heeft energielabel F. Geldig tot 2033-10-05. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 69.3 kg/jaar.
De wijk Buitengebied Zuid in Hoogkarspel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €516.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Westerwijzend 77 in Buitengebied Zuid bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Westerwijzend 77: ziekenhuis op 8.3 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 3.3 km.