Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1954
- Woonoppervlakte
- 300 m²
- Perceeloppervlakte
- 5385 m²
Westerwijzend 55 is een woonhuis in Hoogkarspel, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 300 m² en een perceel van 5385 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €516.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Westerwijzend 55
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
1.6 kmMiddelbare school
3.3 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
8.3 kmRestaurant
0.6 kmCafé
3.9 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Zuid is €516.000. Dat komt neer op circa €1.720 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWesterwijzend 55 is een woonhuis van 300 m² in de wijk Buitengebied Zuid. De buurt telt 53 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 35 inwoners per km².
Westerwijzend 55 is een woonhuis in Buitengebied Zuid, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Westerwijzend 55 heeft 300 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5385 m². In Buitengebied Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €516.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Westerwijzend 55 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.76 kg/jaar.
De wijk Buitengebied Zuid in Hoogkarspel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €516.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Westerwijzend 55 in Buitengebied Zuid bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Westerwijzend 55: ziekenhuis op 8.3 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 3.3 km.