Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2013
- Woonoppervlakte
- 299 m²
- Perceeloppervlakte
- 225 m²
Westerwijzend 3 is een woonhuis in Hoogkarspel, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 299 m² en een perceel van 225 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €516.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Westerwijzend 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
1.6 kmMiddelbare school
3.3 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
8.3 kmRestaurant
0.6 kmCafé
3.9 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Zuid is €516.000. Dat komt neer op circa €1.726 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWesterwijzend 3 is een woonhuis van 299 m² in de wijk Buitengebied Zuid. De buurt telt 53 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 35 inwoners per km².
Westerwijzend 3 is een woonhuis in Buitengebied Zuid, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Westerwijzend 3 heeft 299 m² woonoppervlakte. Het perceel is 225 m². In Buitengebied Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €516.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buitengebied Zuid in Hoogkarspel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €516.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Westerwijzend 3 in Buitengebied Zuid bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Westerwijzend 3: ziekenhuis op 8.3 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 3.3 km.
Recreatie nabij Buitengebied Zuid: restaurant (0.6 km), cafe (3.9 km).
Een woningrapport voor Westerwijzend 3 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitengebied Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2013, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.