Streetview Westerwijzend 19 Hoogkarspel

Westerwijzend 19, 1616 LA Hoogkarspel

102 m² Bouwjaar 1906 6 kamers 4 slaapkamers Label G

Westerwijzend 19 is een woonhuis in Hoogkarspel, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m², een perceel van 3790 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €516.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
102 m²
Perceeloppervlakte
3790 m²
Inhoud
395 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Westerwijzend 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westerwijzend 19

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoogkarspel

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

3.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

9 km

Buurtinformatie in Hoogkarspel

140 Inwoners
65 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
53 Woningvoorraad
€516.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Zuid
92% Koopwoningen
35 Inwoners per km²

Locatie van Westerwijzend 19

Vergelijkbare woningen in Hoogkarspel

Veelgestelde vragen over Westerwijzend 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Westerwijzend 19?

De prijsindicatie voor Westerwijzend 19 ligt rond €450.000 tot €550.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Zuid is €516.000. Dat komt neer op circa €5.059 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westerwijzend 19 zich tot de wijk Buitengebied Zuid?

Westerwijzend 19 is een woonhuis van 102 m² in de wijk Buitengebied Zuid. De buurt telt 53 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 35 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westerwijzend 19?

Westerwijzend 19 is een woonhuis in Buitengebied Zuid, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Westerwijzend 19 vergeleken met de buurt?

Westerwijzend 19 heeft 102 m² woonoppervlakte en 395 m³ inhoud. Het perceel is 3790 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Buitengebied Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €516.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westerwijzend 19 en wat betekent dat?

Westerwijzend 19 heeft energielabel G. Geldig tot 2029-09-20. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Westerwijzend 19?

Westerwijzend 19 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Zuid?

De wijk Buitengebied Zuid in Hoogkarspel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €516.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Zuid?

Vanuit Westerwijzend 19 in Buitengebied Zuid bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.