Streetview Westerwijzend 13 Hoogkarspel

Westerwijzend 13, 1616 LA Hoogkarspel

166 m² Bouwjaar 1997

Westerwijzend 13 is een woonhuis in Hoogkarspel, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m² en een perceel van 1225 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €516.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
1225 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Westerwijzend 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hoogkarspel

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

3.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

9 km

Buurtinformatie in Hoogkarspel

140 Inwoners
65 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
53 Woningvoorraad
€516.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Zuid
92% Koopwoningen
35 Inwoners per km²

Locatie van Westerwijzend 13

Vergelijkbare woningen in Hoogkarspel

Veelgestelde vragen over Westerwijzend 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Westerwijzend 13?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Zuid is €516.000. Dat komt neer op circa €3.108 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westerwijzend 13 zich tot de wijk Buitengebied Zuid?

Westerwijzend 13 is een woonhuis van 166 m² in de wijk Buitengebied Zuid. De buurt telt 53 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 35 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westerwijzend 13?

Westerwijzend 13 is een woonhuis in Buitengebied Zuid, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Westerwijzend 13 vergeleken met de buurt?

Westerwijzend 13 heeft 166 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1225 m². In Buitengebied Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €516.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Zuid?

De wijk Buitengebied Zuid in Hoogkarspel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €516.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Zuid?

Vanuit Westerwijzend 13 in Buitengebied Zuid bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Westerwijzend 13: ziekenhuis op 8.3 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 3.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buitengebied Zuid?

Recreatie nabij Buitengebied Zuid: restaurant (0.6 km), cafe (3.9 km).