Villa, vrijstaande woning Karekiet 36 Hoogkarspel

Karekiet 36, 1616 HH Hoogkarspel

547 m² Bouwjaar 2017 8 kamers 4 slaapkamers Label A+

Karekiet 36 is een villa, vrijstaande woning in Hoogkarspel, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 547 m², een perceel van 965 m² en 8 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €428.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
547 m²
Perceeloppervlakte
965 m²
Inhoud
2320 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.590.000 tot €1.840.000
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
Aan vaarwater, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Karekiet 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Karekiet 36

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
72.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
76.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19%
CO₂-emissie
13.45 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie

Parkeertype
Op afgesloten terrein en op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Hoogkarspel

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

9.2 km

Buurtinformatie in Hoogkarspel

1110 Inwoners
410 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
424 Woningvoorraad
€428.000 Gem. woningwaarde Reigersborg Noord
73% Koopwoningen
4.231 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Karekiet 36

Vergelijkbare woningen in Hoogkarspel

Veelgestelde vragen over Karekiet 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Karekiet 36?

De prijsindicatie voor Karekiet 36 ligt rond €1.590.000 tot €1.840.000. De gemiddelde woningwaarde in Reigersborg Noord is €428.000. Dat komt neer op circa €782 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Karekiet 36 zich tot de wijk Reigersborg Noord?

Karekiet 36 is een villa, vrijstaande woning van 547 m² in de wijk Reigersborg Noord. De buurt telt 424 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.231 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Karekiet 36?

Karekiet 36 is een villa, vrijstaande woning in Reigersborg Noord, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Karekiet 36 vergeleken met de buurt?

Karekiet 36 heeft 547 m² woonoppervlakte en 2320 m³ inhoud. Het perceel is 965 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 68 m² per kamer. In Reigersborg Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €428.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Karekiet 36 en wat betekent dat?

Karekiet 36 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-07-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 13.45 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Karekiet 36?

Karekiet 36 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Reigersborg Noord?

De wijk Reigersborg Noord in Hoogkarspel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €428.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Reigersborg Noord?

Vanuit Karekiet 36 in Reigersborg Noord bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.4 km.