Tussenwoning Koolmees 10 Hoogkarspel

Koolmees 10, 1616 HG Hoogkarspel

90 m² Bouwjaar 2007 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Koolmees 10 is een tussenwoning in Hoogkarspel, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 230 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €428.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
230 m²
Inhoud
352 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Koolmees 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koolmees 10

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
110.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
167.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.87 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hoogkarspel

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

9.2 km

Buurtinformatie in Hoogkarspel

1110 Inwoners
410 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
424 Woningvoorraad
€428.000 Gem. woningwaarde Reigersborg Noord
73% Koopwoningen
4.231 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koolmees 10

Vergelijkbare woningen in Hoogkarspel

Veelgestelde vragen over Koolmees 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Koolmees 10?

De prijsindicatie voor Koolmees 10 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Reigersborg Noord is €428.000. Dat komt neer op circa €4.756 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koolmees 10 zich tot de wijk Reigersborg Noord?

Koolmees 10 is een tussenwoning van 90 m² in de wijk Reigersborg Noord. De buurt telt 424 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.231 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koolmees 10?

Koolmees 10 is een tussenwoning in Reigersborg Noord, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Koolmees 10 vergeleken met de buurt?

Koolmees 10 heeft 90 m² woonoppervlakte en 352 m³ inhoud. Het perceel is 230 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Reigersborg Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €428.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koolmees 10 en wat betekent dat?

Koolmees 10 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-11-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koolmees 10?

Koolmees 10 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Reigersborg Noord?

De wijk Reigersborg Noord in Hoogkarspel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €428.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Reigersborg Noord?

Vanuit Koolmees 10 in Reigersborg Noord bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.4 km.