Eengezinswoning, hoekwoning Scholekster 9 Hoogkarspel

Scholekster 9, 1616 GP Hoogkarspel

140 m² Bouwjaar 2011 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Scholekster 9 is een eengezinswoning, hoekwoning in Hoogkarspel, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 250 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €432.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
250 m²
Inhoud
508 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €580.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2020
Daktype
Dwarskap bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Scholekster 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Scholekster 9

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (109.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

9.3 km

Buurtinformatie in Hoogkarspel

1355 Inwoners
510 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
531 Woningvoorraad
€432.000 Gem. woningwaarde Reigersborg Zuid
77% Koopwoningen
4.525 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Scholekster 9

Vergelijkbare woningen in Hoogkarspel

Veelgestelde vragen over Scholekster 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Scholekster 9?

De prijsindicatie voor Scholekster 9 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Reigersborg Zuid is €432.000. Dat komt neer op circa €3.086 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Scholekster 9 zich tot de wijk Reigersborg Zuid?

Scholekster 9 is een eengezinswoning, hoekwoning van 140 m² in de wijk Reigersborg Zuid. De buurt telt 531 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.525 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Scholekster 9?

Scholekster 9 is een eengezinswoning, hoekwoning in Reigersborg Zuid, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Scholekster 9 vergeleken met de buurt?

Scholekster 9 heeft 140 m² woonoppervlakte en 508 m³ inhoud. Het perceel is 250 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Reigersborg Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €432.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Scholekster 9 en wat betekent dat?

Scholekster 9 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-07-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Scholekster 9?

Scholekster 9 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 109 m².

Hoe is de woningmarkt in Reigersborg Zuid?

De wijk Reigersborg Zuid in Hoogkarspel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €432.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Reigersborg Zuid?

Vanuit Scholekster 9 in Reigersborg Zuid bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.