Portiekflat (appartement) Stadhouderslaan 88 Hoogezand

Stadhouderslaan 88, 9602 GD Hoogezand

76 m² Bouwjaar 1972 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Stadhouderslaan 88 is een portiekflat (appartement) in Hoogezand, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €241.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
76 m²
Inhoud
227 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€250.000 tot €300.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Stadhouderslaan 88

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stadhouderslaan 88

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
138.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
243.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.86 kg/m²

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Hoogezand

350 Inwoners
180 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
188 Woningvoorraad
€241.000 Gem. woningwaarde Gorechtpark-Oost
80% Koopwoningen
2.055 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stadhouderslaan 88

Vergelijkbare woningen in Hoogezand

Veelgestelde vragen over Stadhouderslaan 88

Wat is de geschatte woningwaarde van Stadhouderslaan 88?

De prijsindicatie voor Stadhouderslaan 88 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Gorechtpark-Oost is €241.000. Dat komt neer op circa €3.171 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stadhouderslaan 88 zich tot de wijk Gorechtpark-Oost?

Stadhouderslaan 88 is een portiekflat (appartement) van 76 m² in de wijk Gorechtpark-Oost. De buurt telt 188 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.055 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stadhouderslaan 88?

Stadhouderslaan 88 is een portiekflat (appartement) in Gorechtpark-Oost, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Stadhouderslaan 88 vergeleken met de buurt?

Stadhouderslaan 88 heeft 76 m² woonoppervlakte en 227 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Gorechtpark-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €241.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stadhouderslaan 88 en wat betekent dat?

Stadhouderslaan 88 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-03-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stadhouderslaan 88?

Stadhouderslaan 88 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Gorechtpark-Oost?

De wijk Gorechtpark-Oost in Hoogezand (Groningen) kenmerkt zich door 350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €241.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gorechtpark-Oost?

Vanuit Stadhouderslaan 88 in Gorechtpark-Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.4 km.