Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Sportterreinstraat 45 Hoogezand

Sportterreinstraat 45, 9602 EA Hoogezand

92 m² Bouwjaar 1937 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Sportterreinstraat 45 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Hoogezand, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m², een perceel van 144 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €130.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
92 m²
Perceeloppervlakte
144 m²
Inhoud
400 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€190.000 tot €215.000
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2020
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Sportterreinstraat 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sportterreinstraat 45

Tuin
Ja (18.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hoogezand

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Hoogezand

1355 Inwoners
895 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
903 Woningvoorraad
€130.000 Gem. woningwaarde Gorecht-Noord
20% Koopwoningen
8.630 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sportterreinstraat 45

Vergelijkbare woningen in Hoogezand

Veelgestelde vragen over Sportterreinstraat 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Sportterreinstraat 45?

De prijsindicatie voor Sportterreinstraat 45 ligt rond €190.000 tot €215.000. De gemiddelde woningwaarde in Gorecht-Noord is €130.000. Dat komt neer op circa €1.413 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sportterreinstraat 45 zich tot de wijk Gorecht-Noord?

Sportterreinstraat 45 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 92 m² in de wijk Gorecht-Noord. De buurt telt 903 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.630 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sportterreinstraat 45?

Sportterreinstraat 45 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Gorecht-Noord, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sportterreinstraat 45 vergeleken met de buurt?

Sportterreinstraat 45 heeft 92 m² woonoppervlakte en 400 m³ inhoud. Het perceel is 144 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Gorecht-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €130.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sportterreinstraat 45 en wat betekent dat?

Sportterreinstraat 45 heeft energielabel G. Geldig tot 2027-05-05. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sportterreinstraat 45?

Sportterreinstraat 45 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 18 m².

Hoe is de woningmarkt in Gorecht-Noord?

De wijk Gorecht-Noord in Hoogezand (Groningen) kenmerkt zich door 1.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €130.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gorecht-Noord?