Streetview Tollensstraat 1 Hoogezand

Tollensstraat 1, 9602 AW Hoogezand

73 m² Bouwjaar 1964 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Tollensstraat 1 is een woonhuis in Hoogezand, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m², een perceel van 278 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €141.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
73 m²
Perceeloppervlakte
278 m²
Inhoud
302 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Tollensstraat 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tollensstraat 1

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
181.51 kWh/m²
Primaire fossiele energie
192.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
37.6%
CO₂-emissie
41.55 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoogezand

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Hoogezand

1510 Inwoners
795 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
790 Woningvoorraad
€141.000 Gem. woningwaarde Spoorstraat en Kieldiep
38% Koopwoningen
5.185 Inwoners per km²

Locatie van Tollensstraat 1

Vergelijkbare woningen in Hoogezand

Veelgestelde vragen over Tollensstraat 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Tollensstraat 1?

De gemiddelde woningwaarde in Spoorstraat en Kieldiep is €141.000. Dat komt neer op circa €1.932 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tollensstraat 1 zich tot de wijk Spoorstraat en Kieldiep?

Tollensstraat 1 is een woonhuis van 73 m² in de wijk Spoorstraat en Kieldiep. De buurt telt 790 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.185 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tollensstraat 1?

Tollensstraat 1 is een woonhuis in Spoorstraat en Kieldiep, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Tollensstraat 1 vergeleken met de buurt?

Tollensstraat 1 heeft 73 m² woonoppervlakte en 302 m³ inhoud. Het perceel is 278 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Spoorstraat en Kieldiep ligt de gemiddelde woningwaarde op €141.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tollensstraat 1 en wat betekent dat?

Tollensstraat 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-06-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tollensstraat 1?

Tollensstraat 1 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Spoorstraat en Kieldiep?

De wijk Spoorstraat en Kieldiep in Hoogezand (Groningen) kenmerkt zich door 1.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €141.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spoorstraat en Kieldiep?

Vanuit Tollensstraat 1 in Spoorstraat en Kieldiep bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.5 km.