Bovenwoning Rembrandtlaan 1 A Hoogezand

Rembrandtlaan 1 A, 9601 XA Hoogezand

157 m² Bouwjaar 1986 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Rembrandtlaan 1 A is een bovenwoning in Hoogezand, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €166.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
157 m²
Inhoud
462 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Ligging
on_quiet_road, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Rembrandtlaan 1 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rembrandtlaan 1 A

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Hoogezand

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Hoogezand

3375 Inwoners
1925 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1952 Woningvoorraad
€166.000 Gem. woningwaarde Noorderpark
30% Koopwoningen
5.455 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rembrandtlaan 1 A

Vergelijkbare woningen in Hoogezand

Veelgestelde vragen over Rembrandtlaan 1 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Rembrandtlaan 1 A?

De gemiddelde woningwaarde in Noorderpark is €166.000. Dat komt neer op circa €1.057 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rembrandtlaan 1 A zich tot de wijk Noorderpark?

Rembrandtlaan 1 A is een bovenwoning van 157 m² in de wijk Noorderpark. De buurt telt 1.952 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.455 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rembrandtlaan 1 A?

Rembrandtlaan 1 A is een bovenwoning in Noorderpark, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rembrandtlaan 1 A vergeleken met de buurt?

Rembrandtlaan 1 A heeft 157 m² woonoppervlakte en 462 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Noorderpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €166.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rembrandtlaan 1 A en wat betekent dat?

Rembrandtlaan 1 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Rembrandtlaan 1 A?

Rembrandtlaan 1 A heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Noorderpark?

De wijk Noorderpark in Hoogezand (Groningen) kenmerkt zich door 3.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €166.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noorderpark?

Vanuit Rembrandtlaan 1 A in Noorderpark bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1 km.