Tussenwoning Johannes Vermeerstraat 7 Hoogezand

Johannes Vermeerstraat 7, 9601 VA Hoogezand

83 m² Bouwjaar 1956 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Johannes Vermeerstraat 7 is een tussenwoning in Hoogezand, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m², een perceel van 106 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €166.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
83 m²
Perceeloppervlakte
106 m²
Inhoud
270 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€180.000 tot €205.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Johannes Vermeerstraat 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johannes Vermeerstraat 7

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoogezand

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Hoogezand

3375 Inwoners
1925 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1952 Woningvoorraad
€166.000 Gem. woningwaarde Noorderpark
30% Koopwoningen
5.455 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Johannes Vermeerstraat 7

Vergelijkbare woningen in Hoogezand

Veelgestelde vragen over Johannes Vermeerstraat 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Johannes Vermeerstraat 7?

De prijsindicatie voor Johannes Vermeerstraat 7 ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in Noorderpark is €166.000. Dat komt neer op circa €2.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johannes Vermeerstraat 7 zich tot de wijk Noorderpark?

Johannes Vermeerstraat 7 is een tussenwoning van 83 m² in de wijk Noorderpark. De buurt telt 1.952 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.455 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johannes Vermeerstraat 7?

Johannes Vermeerstraat 7 is een tussenwoning in Noorderpark, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Johannes Vermeerstraat 7 vergeleken met de buurt?

Johannes Vermeerstraat 7 heeft 83 m² woonoppervlakte en 270 m³ inhoud. Het perceel is 106 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Noorderpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €166.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johannes Vermeerstraat 7 en wat betekent dat?

Johannes Vermeerstraat 7 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-06-06. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johannes Vermeerstraat 7?

Johannes Vermeerstraat 7 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Noorderpark?

De wijk Noorderpark in Hoogezand (Groningen) kenmerkt zich door 3.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €166.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noorderpark?

Vanuit Johannes Vermeerstraat 7 in Noorderpark bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1 km.