2-onder-1-kapwoning Martin Luther Kingstraat 6 Hoogezand

Martin Luther Kingstraat 6, 9601 KN Hoogezand

116 m² Bouwjaar 1988 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Martin Luther Kingstraat 6 is een 2-onder-1-kapwoning in Hoogezand, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 449 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €204.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
449 m²
Inhoud
371 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Martin Luther Kingstraat 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Martin Luther Kingstraat 6

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoogezand

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Hoogezand

705 Inwoners
410 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
376 Woningvoorraad
€204.000 Gem. woningwaarde Martenshoek en Industriegeb. Martenshoek
54% Koopwoningen
1.173 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Martin Luther Kingstraat 6

Provincie
Groningen
Gemeente
Midden-Groningen
Buurt
Martenshoek en Industriegebied Martenshoek
Postcode
9601 KN

Vergelijkbare woningen in Hoogezand

Veelgestelde vragen over Martin Luther Kingstraat 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Martin Luther Kingstraat 6?

De prijsindicatie voor Martin Luther Kingstraat 6 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Martenshoek en Industriegeb. Martenshoek is €204.000. Dat komt neer op circa €1.759 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Martin Luther Kingstraat 6 zich tot de wijk Martenshoek en Industriegeb. Martenshoek?

Martin Luther Kingstraat 6 is een 2-onder-1-kapwoning van 116 m² in de wijk Martenshoek en Industriegeb. Martenshoek. De buurt telt 376 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.173 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Martin Luther Kingstraat 6?

Martin Luther Kingstraat 6 is een 2-onder-1-kapwoning in Martenshoek en Industriegeb. Martenshoek, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Martin Luther Kingstraat 6 vergeleken met de buurt?

Martin Luther Kingstraat 6 heeft 116 m² woonoppervlakte en 371 m³ inhoud. Het perceel is 449 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Martenshoek en Industriegeb. Martenshoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €204.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Martin Luther Kingstraat 6 en wat betekent dat?

Martin Luther Kingstraat 6 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-10-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Martin Luther Kingstraat 6?

Martin Luther Kingstraat 6 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Martenshoek en Industriegeb. Martenshoek?

De wijk Martenshoek en Industriegeb. Martenshoek in Hoogezand (Groningen) kenmerkt zich door 705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €204.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.