Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1929
- Woonoppervlakte
- 376 m²
- Perceeloppervlakte
- 1115 m²
Meint Veningastraat 122 is een woonhuis in Hoogezand, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 376 m² en een perceel van 1115 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €141.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Meint Veningastraat 122
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
12.9 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
1.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Stadshart-Noord is €141.000. Dat komt neer op circa €375 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMeint Veningastraat 122 is een woonhuis van 376 m² in de wijk Stadshart-Noord. De buurt telt 261 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.923 inwoners per km².
Meint Veningastraat 122 is een woonhuis in Stadshart-Noord, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Meint Veningastraat 122 heeft 376 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1115 m². In Stadshart-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €141.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Meint Veningastraat 122 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-03-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.07 kg/jaar.
De wijk Stadshart-Noord in Hoogezand (Groningen) kenmerkt zich door 445 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €141.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Meint Veningastraat 122 in Stadshart-Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Meint Veningastraat 122: ziekenhuis op 12.9 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.9 km.