2-onder-1-kapwoning Meint Veningastraat 103 Hoogezand

Meint Veningastraat 103, 9601 KE Hoogezand

170 m² Bouwjaar 1780 5 kamers 2 slaapkamers Label UNKNOWN

Meint Veningastraat 103 is een 2-onder-1-kapwoning in Hoogezand, gebouwd in 1780. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m², een perceel van 1060 m² en 5 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €141.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1780
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
1060 m²
Inhoud
4760 m³
Kamers
5
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
by_water, sheltered_position

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Meint Veningastraat 103

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meint Veningastraat 103

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Hoogezand

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Hoogezand

445 Inwoners
300 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
261 Woningvoorraad
€141.000 Gem. woningwaarde Stadshart-Noord
26% Koopwoningen
1.923 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Meint Veningastraat 103

Vergelijkbare woningen in Hoogezand

Veelgestelde vragen over Meint Veningastraat 103

Wat is de geschatte woningwaarde van Meint Veningastraat 103?

De prijsindicatie voor Meint Veningastraat 103 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Stadshart-Noord is €141.000. Dat komt neer op circa €829 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meint Veningastraat 103 zich tot de wijk Stadshart-Noord?

Meint Veningastraat 103 is een 2-onder-1-kapwoning van 170 m² in de wijk Stadshart-Noord. De buurt telt 261 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.923 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meint Veningastraat 103?

Meint Veningastraat 103 is een 2-onder-1-kapwoning in Stadshart-Noord, gebouwd in 1780 (246 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Meint Veningastraat 103 vergeleken met de buurt?

Meint Veningastraat 103 heeft 170 m² woonoppervlakte en 4760 m³ inhoud. Het perceel is 1060 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Stadshart-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €141.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meint Veningastraat 103 en wat betekent dat?

Meint Veningastraat 103 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Meint Veningastraat 103?

Meint Veningastraat 103 heeft 5 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Stadshart-Noord?

De wijk Stadshart-Noord in Hoogezand (Groningen) kenmerkt zich door 445 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €141.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stadshart-Noord?

Vanuit Meint Veningastraat 103 in Stadshart-Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.7 km.