Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2007
- Woonoppervlakte
- 144 m²
- Perceeloppervlakte
- 238 m²
- Inhoud
- 440 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Eekelshof 34 is een woonhuis in Hoogezand, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m², een perceel van 238 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €166.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Eekelshof 34
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
13.2 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
2.1 kmDe prijsindicatie voor Eekelshof 34 ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in Noorderpark is €166.000. Dat komt neer op circa €1.153 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEekelshof 34 is een woonhuis van 144 m² in de wijk Noorderpark. De buurt telt 1.952 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.455 inwoners per km².
Eekelshof 34 is een woonhuis in Noorderpark, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Eekelshof 34 heeft 144 m² woonoppervlakte en 440 m³ inhoud. Het perceel is 238 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Noorderpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €166.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Eekelshof 34 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Eekelshof 34 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Noorderpark in Hoogezand (Groningen) kenmerkt zich door 3.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €166.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Eekelshof 34 in Noorderpark bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Eekelshof 34: ziekenhuis op 13.2 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.6 km.