Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1910
- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 560 m²
Spoorstraat Noord 33 is een woonhuis in Hoogezand, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m² en een perceel van 560 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €204.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Spoorstraat Noord 33
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
12 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
2.1 kmDe prijsindicatie voor Spoorstraat Noord 33 ligt rond €60.000 tot €85.000. De gemiddelde woningwaarde in Martenshoek en Industriegeb. Martenshoek is €204.000. Dat komt neer op circa €1.619 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSpoorstraat Noord 33 is een woonhuis van 126 m² in de wijk Martenshoek en Industriegeb. Martenshoek. De buurt telt 376 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.173 inwoners per km².
Spoorstraat Noord 33 is een woonhuis in Martenshoek en Industriegeb. Martenshoek, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Spoorstraat Noord 33 heeft 126 m² woonoppervlakte. Het perceel is 560 m². In Martenshoek en Industriegeb. Martenshoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €204.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Martenshoek en Industriegeb. Martenshoek in Hoogezand (Groningen) kenmerkt zich door 705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €204.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Spoorstraat Noord 33 in Martenshoek en Industriegeb. Martenshoek bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Spoorstraat Noord 33: ziekenhuis op 12 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.7 km.
Recreatie nabij Martenshoek en Industriegeb. Martenshoek: restaurant (0.3 km), cafe (0.3 km).