Streetview Roerdomplaan 60 Hoogeveen

Roerdomplaan 60, 7905 EH Hoogeveen

147 m² Bouwjaar 1974 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Roerdomplaan 60 is een woonhuis in Hoogeveen, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 135 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €196.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
135 m²
Inhoud
526 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Roerdomplaan 60

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Roerdomplaan 60

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
152.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
213.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.13 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoogeveen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Hoogeveen

4270 Inwoners
1975 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2049 Woningvoorraad
€196.000 Gem. woningwaarde Wolfsbos
54% Koopwoningen
4.503 Inwoners per km²

Locatie van Roerdomplaan 60

Vergelijkbare woningen in Hoogeveen

Veelgestelde vragen over Roerdomplaan 60

Wat is de geschatte woningwaarde van Roerdomplaan 60?

De prijsindicatie voor Roerdomplaan 60 ligt rond €150.000 tot €175.000. De gemiddelde woningwaarde in Wolfsbos is €196.000. Dat komt neer op circa €1.333 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Roerdomplaan 60 zich tot de wijk Wolfsbos?

Roerdomplaan 60 is een woonhuis van 147 m² in de wijk Wolfsbos. De buurt telt 2.049 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.503 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Roerdomplaan 60?

Roerdomplaan 60 is een woonhuis in Wolfsbos, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Roerdomplaan 60 vergeleken met de buurt?

Roerdomplaan 60 heeft 147 m² woonoppervlakte en 526 m³ inhoud. Het perceel is 135 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Wolfsbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €196.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Roerdomplaan 60 en wat betekent dat?

Roerdomplaan 60 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-07-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.13 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Roerdomplaan 60?

Roerdomplaan 60 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Wolfsbos?

De wijk Wolfsbos in Hoogeveen (Drenthe) kenmerkt zich door 4.270 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €196.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wolfsbos?

Vanuit Roerdomplaan 60 in Wolfsbos bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.