Streetview Notaris Mulderstraat 16 Hoogeveen

Notaris Mulderstraat 16, 7902 HG Hoogeveen

170 m² Bouwjaar 2018 Label A

Notaris Mulderstraat 16 is een appartement in Hoogeveen, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €224.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
170 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Notaris Mulderstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Notaris Mulderstraat 16

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoogeveen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Hoogeveen

1380 Inwoners
925 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
997 Woningvoorraad
€224.000 Gem. woningwaarde Centrum
37% Koopwoningen
4.113 Inwoners per km²

Locatie van Notaris Mulderstraat 16

Vergelijkbare woningen in Hoogeveen

Veelgestelde vragen over Notaris Mulderstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Notaris Mulderstraat 16?

De gemiddelde woningwaarde in Centrum is €224.000. Dat komt neer op circa €1.318 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Notaris Mulderstraat 16 zich tot de wijk Centrum?

Notaris Mulderstraat 16 is een appartement van 170 m² in de wijk Centrum. De buurt telt 997 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.113 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Notaris Mulderstraat 16?

Notaris Mulderstraat 16 is een appartement in Centrum, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Notaris Mulderstraat 16 vergeleken met de buurt?

Notaris Mulderstraat 16 heeft 170 m² woonoppervlakte. In Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €224.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Notaris Mulderstraat 16 en wat betekent dat?

Notaris Mulderstraat 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-10-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Centrum?

De wijk Centrum in Hoogeveen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €224.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum?

Vanuit Notaris Mulderstraat 16 in Centrum bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Centrum?

Zorg en onderwijs in de buurt van Notaris Mulderstraat 16: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.2 km.