Streetview Nicolaas Beetsplein 113 A Hoogeveen

Nicolaas Beetsplein 113 A, 7901 KK Hoogeveen

43 m² Bouwjaar 1972 Label C

Nicolaas Beetsplein 113 A is een appartement in Hoogeveen, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 43 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €224.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
43 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Nicolaas Beetsplein 113 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nicolaas Beetsplein 113 A

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Hoogeveen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Hoogeveen

1380 Inwoners
925 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
997 Woningvoorraad
€224.000 Gem. woningwaarde Centrum
37% Koopwoningen
4.113 Inwoners per km²

Locatie van Nicolaas Beetsplein 113 A

Vergelijkbare woningen in Hoogeveen

Veelgestelde vragen over Nicolaas Beetsplein 113 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Nicolaas Beetsplein 113 A?

De gemiddelde woningwaarde in Centrum is €224.000. Dat komt neer op circa €5.209 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nicolaas Beetsplein 113 A zich tot de wijk Centrum?

Nicolaas Beetsplein 113 A is een appartement van 43 m² in de wijk Centrum. De buurt telt 997 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.113 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nicolaas Beetsplein 113 A?

Nicolaas Beetsplein 113 A is een appartement in Centrum, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nicolaas Beetsplein 113 A vergeleken met de buurt?

Nicolaas Beetsplein 113 A heeft 43 m² woonoppervlakte. In Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €224.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nicolaas Beetsplein 113 A en wat betekent dat?

Nicolaas Beetsplein 113 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Centrum?

De wijk Centrum in Hoogeveen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €224.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum?

Vanuit Nicolaas Beetsplein 113 A in Centrum bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Centrum?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nicolaas Beetsplein 113 A: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.2 km.