Woningdetails
- Type
- Portiekflat (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1972
- Woonoppervlakte
- 61 m²
- Inhoud
- 217 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €165.000 tot €190.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2024 tot 2027
- Daktype
- Plat dak
Nicolaas Beetsplein 111 A is een portiekflat (appartement) in Hoogeveen, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €224.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nicolaas Beetsplein 111 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
0.5 kmStarters opgelet!! Gelegen in het centrum van Hoogeveen bevindt zich dit leuke starters appartement op de eerste verdieping. Ben jij al tijden op…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Nicolaas Beetsplein 111 A ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum is €224.000. Dat komt neer op circa €3.672 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNicolaas Beetsplein 111 A is een portiekflat (appartement) van 61 m² in de wijk Centrum. De buurt telt 997 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.113 inwoners per km².
Nicolaas Beetsplein 111 A is een portiekflat (appartement) in Centrum, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Nicolaas Beetsplein 111 A heeft 61 m² woonoppervlakte en 217 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €224.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nicolaas Beetsplein 111 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Nicolaas Beetsplein 111 A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Centrum in Hoogeveen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €224.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Nicolaas Beetsplein 111 A in Centrum bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nicolaas Beetsplein 111 A: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.2 km.