Straatbeeld van Maalderij 21 in Hoogeloon

Maalderij 21, 5528 AW Hoogeloon

116 m² Bouwjaar 2006 Label A

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Maalderij 21 is een twee-onder-een-kapwoning in Hoogeloon, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m² en een perceel van 1139 m². Het energielabel is A.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
1139 m²
Inhoud
436 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Maalderij 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Maalderij 21

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
115.75 kWh/m²
CO₂-emissie
19.74 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Hoogeloon

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,6 km
Dagelijks

Supermarkt

3,3 km
Gezondheid

Huisarts

3,3 km
Vervoer

Treinstation

16,3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3,3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5,5 km
Gezondheid

Apotheek

3,4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12 km
Horeca

Restaurant

0,7 km
Horeca

Café

0,7 km
Cultuur

Bibliotheek

3,8 km
Cultuur

Bioscoop

11,4 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Hoogeloon

Maalderij 21 ligt in de buurt Hoogeloon in Hoogeloon. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.920 inwoners en 824 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 78% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 477.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 3,3 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool en 3,3 km tot een huisarts.

1920 Inwoners
835 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
824 Woningvoorraad
€477.000 Gem. WOZ-waarde Hoogeloon
78% Koopwoningen
1.170 Inwoners per km²

Locatie van Maalderij 21

Officiële bekendmakingen rond Maalderij 21

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· andere beschikking · 100 meter

Vergunning voor het uitbaten van het terras met Hoogeloon kermis op 28 en 29 juni 2026 aan Maalderij 3, 5528AW te Hoogeloon

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Hoogeloon

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Hoogeloon. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Maalderij 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Maalderij 21?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Hoogeloon €477.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maalderij 21 zich tot de CBS-buurt Hoogeloon?

Maalderij 21 is een twee-onder-een-kapwoning van 116 m² in de CBS-buurt Hoogeloon. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 824 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.170 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maalderij 21?

Maalderij 21 is een twee-onder-een-kapwoning in Hoogeloon, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Maalderij 21 vergeleken met de buurt?

Maalderij 21 heeft 116 m² woonoppervlakte en 436 m³ inhoud. Het perceel is 1139 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Hoogeloon €477.000.

Wat is het energielabel van Maalderij 21 en wat betekent dat?

Maalderij 21 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-01-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.74 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Hoogeloon?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Hoogeloon in Hoogeloon (Noord-Brabant) 1.920 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €477.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Hoogeloon?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Hoogeloon in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,3 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool, 3,3 km tot een huisarts, 16,3 km tot een treinstation, 3,3 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Hoogeloon?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Hoogeloon in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 12 km tot een ziekenhuis, 3,4 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 5,5 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Hoogeloon?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Hoogeloon in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een restaurant, 0,7 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Maalderij 21?

Een woningrapport voor Maalderij 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Hoogeloon. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2006, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Hoogeloon presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars