Streetview Burg. Vrijlandweg 13 Hoog-Keppel

Burg. Vrijlandweg 13, 6997 AB Hoog-Keppel

320 m² Bouwjaar 1900 10 kamers 4 slaapkamers Label D

Burg. Vrijlandweg 13 is een woonhuis in Hoog-Keppel, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 320 m², een perceel van 597 m² en 10 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €496.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
320 m²
Perceeloppervlakte
597 m²
Inhoud
1100 m³
Kamers
10
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Burg. Vrijlandweg 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burg. Vrijlandweg 13

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoog-Keppel

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.6 km
Gezondheid

Apotheek

5.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

4.7 km
Cultuur

Bibliotheek

5.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Hoog-Keppel

410 Inwoners
205 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
207 Woningvoorraad
€496.000 Gem. woningwaarde Hoog-Keppel
85% Koopwoningen
1.299 Inwoners per km²

Locatie van Burg. Vrijlandweg 13

Vergelijkbare woningen in Hoog-Keppel

Veelgestelde vragen over Burg. Vrijlandweg 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Burg. Vrijlandweg 13?

De gemiddelde woningwaarde in Hoog-Keppel is €496.000. Dat komt neer op circa €1.550 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burg. Vrijlandweg 13 zich tot de wijk Hoog-Keppel?

Burg. Vrijlandweg 13 is een woonhuis van 320 m² in de wijk Hoog-Keppel. De buurt telt 207 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.299 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burg. Vrijlandweg 13?

Burg. Vrijlandweg 13 is een woonhuis in Hoog-Keppel, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burg. Vrijlandweg 13 vergeleken met de buurt?

Burg. Vrijlandweg 13 heeft 320 m² woonoppervlakte en 1100 m³ inhoud. Het perceel is 597 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Hoog-Keppel ligt de gemiddelde woningwaarde op €496.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burg. Vrijlandweg 13 en wat betekent dat?

Burg. Vrijlandweg 13 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-30. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burg. Vrijlandweg 13?

Burg. Vrijlandweg 13 heeft 10 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hoog-Keppel?

De wijk Hoog-Keppel in Hoog-Keppel (Gelderland) kenmerkt zich door 410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €496.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoog-Keppel?

Vanuit Burg. Vrijlandweg 13 in Hoog-Keppel bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 0.6 km.