Vrijstaande woning Westlangeweg 14 Hoofdplaat

Westlangeweg 14, 4513 KM Hoofdplaat

115 m² Bouwjaar 1940 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Westlangeweg 14 is een vrijstaande woning in Hoofdplaat, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 2210 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €379.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
2210 m²
Inhoud
417 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€380.000 tot €430.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
rural, open_position, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Westlangeweg 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westlangeweg 14

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
220.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
330.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
60.84 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoofdplaat

Onderwijs

Basisschool

5.6 km
Dagelijks

Supermarkt

6.8 km
Gezondheid

Huisarts

5.4 km
Vervoer

Treinstation

37.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

5.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

13.9 km
Gezondheid

Apotheek

5.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.5 km
Horeca

Restaurant

3.8 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

5.6 km
Cultuur

Bioscoop

15.9 km

Buurtinformatie in Hoofdplaat

125 Inwoners
50 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
60 Woningvoorraad
€379.000 Gem. woningwaarde Overige verspreide huizen Hoofdplaat
85% Koopwoningen
10 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Westlangeweg 14

Vergelijkbare woningen in Hoofdplaat

Veelgestelde vragen over Westlangeweg 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Westlangeweg 14?

De prijsindicatie voor Westlangeweg 14 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Overige verspreide huizen Hoofdplaat is €379.000. Dat komt neer op circa €3.296 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westlangeweg 14 zich tot de wijk Overige verspreide huizen Hoofdplaat?

Westlangeweg 14 is een vrijstaande woning van 115 m² in de wijk Overige verspreide huizen Hoofdplaat. De buurt telt 60 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westlangeweg 14?

Westlangeweg 14 is een vrijstaande woning in Overige verspreide huizen Hoofdplaat, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Westlangeweg 14 vergeleken met de buurt?

Westlangeweg 14 heeft 115 m² woonoppervlakte en 417 m³ inhoud. Het perceel is 2210 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Overige verspreide huizen Hoofdplaat ligt de gemiddelde woningwaarde op €379.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westlangeweg 14 en wat betekent dat?

Westlangeweg 14 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-02-21. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 60.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Westlangeweg 14?

Westlangeweg 14 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Overige verspreide huizen Hoofdplaat?

De wijk Overige verspreide huizen Hoofdplaat in Hoofdplaat (Zeeland) kenmerkt zich door 125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €379.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.