Eengezinswoning, hoekwoning Kersenlaan 2 Hoofdplaat

Kersenlaan 2, 4513 AK Hoofdplaat

127 m² Bouwjaar 1948 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Kersenlaan 2 is een eengezinswoning, hoekwoning in Hoofdplaat, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m², een perceel van 212 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €217.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1948
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
212 m²
Inhoud
930 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€220.000 tot €270.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Kersenlaan 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kersenlaan 2

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
224.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
318.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
59.14 kg/m²

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Hoofdplaat

Onderwijs

Basisschool

6.6 km
Dagelijks

Supermarkt

8.2 km
Gezondheid

Huisarts

6.2 km
Vervoer

Treinstation

36.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

6.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

15.3 km
Gezondheid

Apotheek

6.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

15.6 km
Horeca

Restaurant

4.6 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

6.6 km
Cultuur

Bioscoop

15 km

Buurtinformatie in Hoofdplaat

495 Inwoners
270 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
330 Woningvoorraad
€217.000 Gem. woningwaarde Hoofdplaat
68% Koopwoningen
818 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kersenlaan 2

Vergelijkbare woningen in Hoofdplaat

Veelgestelde vragen over Kersenlaan 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Kersenlaan 2?

De prijsindicatie voor Kersenlaan 2 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoofdplaat is €217.000. Dat komt neer op circa €1.709 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kersenlaan 2 zich tot de wijk Hoofdplaat?

Kersenlaan 2 is een eengezinswoning, hoekwoning van 127 m² in de wijk Hoofdplaat. De buurt telt 330 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 818 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kersenlaan 2?

Kersenlaan 2 is een eengezinswoning, hoekwoning in Hoofdplaat, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kersenlaan 2 vergeleken met de buurt?

Kersenlaan 2 heeft 127 m² woonoppervlakte en 930 m³ inhoud. Het perceel is 212 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Hoofdplaat ligt de gemiddelde woningwaarde op €217.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kersenlaan 2 en wat betekent dat?

Kersenlaan 2 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-04-08. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 59.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kersenlaan 2?

Kersenlaan 2 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hoofdplaat?

De wijk Hoofdplaat in Hoofdplaat (Zeeland) kenmerkt zich door 495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €217.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoofdplaat?

Vanuit Kersenlaan 2 in Hoofdplaat bereik je: supermarkt op 8.2 km, basisschool op 6.6 km, huisarts op 6.2 km, treinstation op 36.2 km, snelwegoprit op 5.9 km.