Woningdetails
- Type
- Galerijflat (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2011
- Woonoppervlakte
- 64 m²
- Inhoud
- 160 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €10.000
- Ligging
- In woonwijk
Charles Brandonlaan 87 is een galerijflat (appartement) in Hoofddorp, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m² en 2 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €627.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Charles Brandonlaan 87
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.4 kmSupermarkt
3 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
4.3 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
3 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
2 kmCafé
3.3 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
4.1 kmVia de website hurenbijhoekstra.nl, kunt u zich inschrijven voor deze huurwoning.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Charles Brandonlaan 87 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoofddorp Toolenburg Zuid is €627.000. Dat komt neer op circa €9.797 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCharles Brandonlaan 87 is een galerijflat (appartement) van 64 m² in de wijk Hoofddorp Toolenburg Zuid. De buurt telt 1.585 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.064 inwoners per km².
Charles Brandonlaan 87 is een galerijflat (appartement) in Hoofddorp Toolenburg Zuid, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Charles Brandonlaan 87 heeft 64 m² woonoppervlakte en 160 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Hoofddorp Toolenburg Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €627.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Charles Brandonlaan 87 heeft energielabel A++. Geldig tot 2031-09-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.93 kg/jaar.
Charles Brandonlaan 87 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Hoofddorp Toolenburg Zuid in Hoofddorp (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €627.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Charles Brandonlaan 87 in Hoofddorp Toolenburg Zuid bereik je: supermarkt op 3 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 1 km.