Eengezinswoning, tussenwoning Prinses Catharina-Amalialaan 42 Hoofddorp

Prinses Catharina-Amalialaan 42, 2135 VM Hoofddorp

92 m² Bouwjaar 2021 4 kamers 3 slaapkamers Label A+++

Prinses Catharina-Amalialaan 42 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hoofddorp, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m², een perceel van 89 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €627.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
92 m²
Perceeloppervlakte
89 m²
Inhoud
330 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€490.000 tot €590.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Prinses Catharina-Amalialaan 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinses Catharina-Amalialaan 42

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
67.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
41.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
59.7%
CO₂-emissie
9.65 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (35.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Hoofddorp

4195 Inwoners
1525 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
1585 Woningvoorraad
€627.000 Gem. woningwaarde Hoofddorp Toolenburg Zuid
58% Koopwoningen
3.064 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinses Catharina-Amalialaan 42

Vergelijkbare woningen in Hoofddorp

Veelgestelde vragen over Prinses Catharina-Amalialaan 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinses Catharina-Amalialaan 42?

De prijsindicatie voor Prinses Catharina-Amalialaan 42 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoofddorp Toolenburg Zuid is €627.000. Dat komt neer op circa €6.815 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinses Catharina-Amalialaan 42 zich tot de wijk Hoofddorp Toolenburg Zuid?

Prinses Catharina-Amalialaan 42 is een eengezinswoning, tussenwoning van 92 m² in de wijk Hoofddorp Toolenburg Zuid. De buurt telt 1.585 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.064 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinses Catharina-Amalialaan 42?

Prinses Catharina-Amalialaan 42 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hoofddorp Toolenburg Zuid, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Prinses Catharina-Amalialaan 42 vergeleken met de buurt?

Prinses Catharina-Amalialaan 42 heeft 92 m² woonoppervlakte en 330 m³ inhoud. Het perceel is 89 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Hoofddorp Toolenburg Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €627.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinses Catharina-Amalialaan 42 en wat betekent dat?

Prinses Catharina-Amalialaan 42 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2031-01-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 9.65 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinses Catharina-Amalialaan 42?

Prinses Catharina-Amalialaan 42 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 35 m².

Hoe is de woningmarkt in Hoofddorp Toolenburg Zuid?

De wijk Hoofddorp Toolenburg Zuid in Hoofddorp (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €627.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.